Moderní myčka nádobí Bosch SMU53M75EU za skvělou cenu!

Designový kousek 

Myslíte, že designový spotřebič musí nutně zruinovat vaší peněženku? Máme pro vás skvělou volbu v podobně moderní nerezové podstavné myčky nádobí Bosch SMU53M75EU za skvělou cenu 12.990,­ Kč
Myčka je vyrobena v nerezovné variantě včetně ovládacího panelu a dvířek. Bosch SMU53M75EU je vysoce moderní kousek, který ladí do každé kuchyně.

Provoz myčky vám nevysaje úspory z kapsy

Myčka Bosch SMU53M75EU je vyvinuta pro vysokou úsporu energie, vody i peněz. Díky energetické třídě A++ se řadí mezi velmi ekonomické spotřebiče a při programu Eco 50°C spotřebujete pouze 8 l vody na jedno mytí. Pozitiva pro investici do této myčky zajišťují také funkce VarioSpeed, SuperSilence a AquaStop.

  • • SuperSilence zajišťuje extrémně tichý provoz a díky
  • • S VarioSpeed programem máte čisté a suché nádobí za polovinu času,
  • • AquaStop získáváte 100% doživotní záruku na škody způsobené vodou.

Programy a funkce myčky Bosh

Myčka disponuje 5 programy, které se užívají podle stupně znečištění nádobí od intenzívního po rychlé mytí. Program Eco 50°C, který je vytvořen pro ekonomické a ekologické mytí nádobí zajišťuje nízkou spotřebu energie a vody, čímž šetří energii a současně peníze. I když myčka dokáže jednorázově umýt až 13 jídelních sad, není problém umýt i menší množství. Díky funkci 1⁄2 náplň nespotřebuje tolik vody, kolik na naplněnou kapacitu.

S www.bery.cz doprava po Praze ZDARMA

Nákup myčky je investice, která se vyplatí. Bosch SMU53M75EU je vysoce kvalitní, šetrná a tichá myčka, která vám vaši investici vrátí ve velmi krátkém čase. Na www.bery.cz zakoupíte nyní myčku za zvýhodněnou cenu a k nákupu získáte Finish Gel zdarma, máte tedy možnost vyzkoušet první mytí ihned po zapojení. Současně nabízíme pro pražské zákazníky dopravu ZDARMA.

Přečtě te si článek Sušička Siemens WT66B200BY – vítěz srpnového dTestu!